Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodiny

Mafia 2 - Rodina Falcone

Zločinecká rodina Falcone je jednou ze tří v Empire Bay. Jako svou centrálu používá restauraci Maltese Falcon. Restaurace získala své jméno díky lásce, kterou chová Carlo Falcone k detektivním románům. Falconeho zástupce Eddie Scarpa z restaurace řídí každodenní operace rodiny a tráví většinu času v baru.

šéf rodiny: Carlo Falcone 

zástupce šéfa: Eddie Scarpa

                         

Mafia 2 - Rodina Vinci

 

 

Nejstarší ze tří rodin v Empire Bay. Frank Vinci a jeho blízký spolupracovník Leo Galante připluli do Empire Bay ze Sicílie v roce 1908. Společně vytvořili nejúspěšnější zločineckou organizaci v historii města, ve které Frank poskytoval sílu a Leo inteligenci. Dnes již není tato rodina tak silná, jak bývala, pořád ale ovládá velkou část města a to převážně lodní dobravu a dovoz zahraničního zboží.

Bar Mona Lisa v západní části města patří šéfovi mafie Franku Vincimu, který ho používá k praní peněz ze svých méně legálních podniků. Frank pojmenoval bar po své zemřelé ženě

 

 

šéf rodiny: Frank Vinci

zástupce šéfa : Derrek

consigliere: Leo Galante

 

Mafia 2 - Rodina Clemente

Rodině Clemente, která je nejmladší ze tří rodin ve městě, šéfuje Alberto Clemente. Clementemu patří Freddieho bar v italské čtvrti, jatka v Riverside a provozuje spoustu malých vyděračských kšeftů po celém městě.

šéf rodiny: Alberto Clemente

zástupce šéfa: Luca Gurino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 118391
Měsíc: 2353
Den: 100